Mecz QPR - Birmingham zakończony wynikiem 2-0

W dniu 2021-09-28 18:45 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą QPR oraz Birmingham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy QPR a Birmingham zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Ilias Chair 34' 1-0 Moses Odubajo Ilias Chair 64' 2-0 Lyndon Dykes

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 54'

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 86'

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Fulham oraz Blackburn natomiast Birmingham z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami West Brom oraz Huddersfield.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu z zapałem śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze Championship. Mocne piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Andre Dozzell Ivan Šunjić często serwują kapitalnym fanom mnóstwo emocji. Regularnie natrafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się definitywnie, że są to zmagania nie warte uwagi. To też warto śledzić mecze piłkarskie ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. QPR i Birmingham oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.