Spotkanie pomiędzy QPR i Millwall na obiekcie Loftus Road dnia 2023-02-11 15:00 - 1-2

QPR vs Millwall, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR i Millwall wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-02-11 15:00 na stadionie Loftus Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły QPR i Millwall.

Gole strzelali: Duncan Watmore 31' 0-1 Zian Flemming Oliver Burke 78' 0-2 Chris Martin 82' 1-2 Ilias Chair

Żółte kartki QPR: Sinclair Armstrong 68'

Żółte kartki Millwall: George Honeyman 80'

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu QPR stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Blackburn natomiast Millwall podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Burnley.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Sinclair Armstrong George Honeyman nieustannie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się żółtą kartką zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że zmagania męczą fana. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak QPR i Millwall w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Loftus Road.