Mecz między Plymouth oraz QPR zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Home Park

W meczu 42. kolejki Championship, rozegranym w Home Park, drużyny Plymouth i QPR podzieliły się punktami po remisowym starciu zakończonym wynikiem 1-1. Mimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała zdobyć bramki w pierwszej połowie, a emocje rozgrzały się dopiero po przerwie.

Sprawozdanie z meczu:

Wieczór na Home Park zapowiadał się obiecująco - emocje sięgały zenitu, gdyż Plymouth podejmowało QPR w starciu, które miało ogromne znaczenie dla obu drużyn. Mecze drużyn z dołu tabeli zawsze obfitują w niespodzianki, a kibice wyczekiwali na to spotkanie z niecierpliwością.

Początek meczu nie przyniósł bramek, ale nie brakowało emocji. Obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, a zawodnicy dawali z siebie wszystko. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje zespoły przez całe spotkanie.

W 73. minucie to goście wyszli na prowadzenie! S. Field strzelił bramkę, po zagraniu zespołowym, które zaskoczyło defensywę Plymouth. Kibice QPR oszaleli ze szczęścia, a gospodarze musieli szybko zareagować, by uniknąć porażki.

Jednak piłkarze Plymouth nie poddali się. W 85. minucie spektakularną bramkę zdobył A. Adomah po zagraniu, które zapamiętają wszyscy obecni. Publiczność oszalała z radości, a na trybunach zapanowała euforia.

Ostateczny gwizdek arbitra oznaczał remis 1-1. Obie drużyny zasłużyły na punkt, choć emocje sięgały zenitu. Mecz dostarczył wielu wrażeń i niezwykłych momentów, które na długo pozostaną w pamięci kibiców.

W kartonikach sędzia nie szczędził zawodnikom - Lyndon Dykes z QPR otrzymał żółtą kartkę w 42. minucie, a Chris Willock dołączył do niego z podobnym przeznaczeniem w ostatnich chwilach meczu, widząc żółtą kartkę w 90. minucie.

Nie padły czerwone kartki, co świadczy o zażartej walce, ale fair play panującym na boisku. Następne wyzwania czekają obie drużyny, a kibice już nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.

Następne mecze dla Plymouth: Stoke City, Millwall, Hull City.

Następne mecze dla QPR: Preston, Leeds, Coventry.