Spotkanie QPR kontra Coventry zakończone wynikiem 2-0

W dniu 2021-08-28 14:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą QPR i Coventry.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR i Coventry wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: L. Dykes 68' 1-0 D. Ball Y. Barbet 76' 2-0

Żółte kartki QPR: Stefan Johansen 35'

Żółte kartki Coventry: Jake Clarke-Salter 71'

Czerwone kartki Coventry:

Główny arbiter meczu - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Bristol City i Everton. Kolejno natomiast Coventry zmierzy się z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Peterborough.

Wielu fanów futbolu śledzi potyczki w lidze Championship. Składające się z zdolnych graczy zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Stefan Johansen Jake Clarke-Salter niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nudne. Obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. QPR i Coventry i ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.