Na obiekcie Kiyan Prince Foundation Stadium dnia 2022-03-20 12:30 miał miejsce mecz pomiędzy QPR oraz Peterborough - wynik 1-3

QPR kontra Peterborough, wynik końcowy 1-3. W dniu 2022-03-20 12:30 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 39. Zmierzyły się QPR oraz Peterborough.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy QPR i Peterborough wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: Luke Amos 9' 1-0 Andre Gray Jonson Clarke-Harris 39' 1-1 Jonson Clarke-Harris 53' 1-2 Jack Marriott 54' 1-3 Harrison Burrows

Żółte kartki QPR: Samuel Field 66'

Żółte kartki Peterborough: Bali Mumba 45' Jack Marriott 56' Oliver Norburn 67'

Czerwone kartki Peterborough:

Główny arbiter meczu to David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu QPR stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Preston a Peterborough z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Bristol City.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Samuel Field Bali Mumba nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki nużące. Zdarzają się wyśmienite asysty czy gole, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak QPR i Peterborough z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.