Mecz QPR vs Swansea zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-01-25 19:45 na obiekcie Kiyan Prince Foundation Stadium

Po pierwszej połowie spotkania między QPR i Swansea wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-01-25 19:45 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki - 23. Na przeciw siebie stanęły QPR i Swansea.

Gole strzelali:

Żółte kartki QPR: Moses Odubajo 69' Stefan Johansen 76' Charlie Austin 90'

Żółte kartki Swansea: Korey Smith 29' Ben Cabango 47' Flynn Downes 72' Michael Obafemi 90' Flynn Downes 90'

Czerwone kartki Swansea: Flynn Downes 90'

Główny arbiter meczu to Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Barnsley. Kolejno natomiast Swansea z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Stoke City.

Bardzo często liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Moses Odubajo Korey Smith często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki między graczami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nużące. Stale zdarzają się książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. QPR i Swansea oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.